Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates

Yetkili  Macit Akdoğan
Hizmetler  Bilgi ve İletişim Teknolojileri, kurumsal danışmanlık ve Teknik danışmanlık hizmetleri, yazılım ve otomasyon sistemleri, Network, Altyapı ve Kamera Sistemleri, Kriptolama Sistemleri, Veri yönetim sistemleri,
Telefon  (312) 481 11 36
Faks (312) 481 11 36
GSM (506) 596 46 00
Web http://sibera.com.tr
E-Posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hakkında Sibera İletişim teknolojileri, “Gelecek Bu gün başladı ” Söylemiyle 2004 yılından günümüze özellikle kamuda gereksinim duyulan bilgi ve iletişim teknolojilerini, bilgi birikimini ve tecrübesini kullanılarak, konularında uzman mühendisleri ile katma değerli projelere dönüştüren, dinamik, çözm odaklı, yenilikçi ve yönlendirici Kimliği ile fark yaratan, önder bir sistem entegratörüdür. Her sene, Bir önceki seneye göre %20 büyüyen Sibera, küresel finansal krizin etkili olduğu dönemde 2009 yılında ivmesini korumayı başarmıştır. Kurumlara Önerdiği Çözüm Bileşenlerinin AR-GE’sini yapabilmek ve doğru teknolojinin trasferinin gerçekleştirebilmek için alanında uzman kadrosu ile Sibera, gerek yurt içinden, gerek yurt dışından bilgi ve iletişim alanında sektörün en iyileri ile çözüm ve iş ortaklıklarını genişletmeye devam etmektedir.
Adres Üngüt mah. Batı Çevre Yolu Blv. No:251/2/305 Onikişubat-Kahramanmaraş