Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates

Yetkili  Yrd.Doç.Dr.Mahmut Tokur
Hizmetler  Kurumumuzun hedefi; tasarım, Ar-Ge, üretim ve pazarlama vasıflarını bir arada taşıyan, markalaşmış uluslar arası bir inovasyon şirketi olmaktır. Bu hedef doğrultusunda; Bilimsel ve akademik çalışmalar yürüterek hayatın her alanında insan ihtiyaçlarını giderecek milli ürünler geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Firma ağırlıklı olarak medikal projeler yürütmekte olup, yürüttüğü endüstriyel ve yazılımsal çalışmaların temelinde de sağlık odaklanması vardır. Şirket bu çalışmalarını kamunun proje destekleri ve öz sermayesi ile finanse etmeye çalışmaktadır. Ancak bu destekler yeterli düzeyde olmadığından hızlı ve sürekli bir gelir kaynağı arayışına girmiş, bu nedenle de tarımsal faaliyet yürütmeye karar vermiştir. Bu amaçla yakın zamanda ceviz tarımı ve ticaretine başlayacaktır. Bebillerin geliştirdiği ürünleri ticarileştirme politikası; a)kendi imkanları doğrultusunda üretim tesisi kurarak kendisi üretme ve satış yapma b)mevcutta var olan üreticilere ürettirerek satış yapma veya c) mevcutta var olan üreticilere telif haklarını satma şeklindedir.
Telefon  (532) 408 71 86
Faks  
GSM 05324087186
Web www.bebiller.com.tr www.bebillerinovasyon.com
E-Posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hakkında Kurumumuz ağırlıklı olarak medikal alanda sorun odaklı çözüm mantığı ile yeni tasarımlar yapmaktadır. Kurumumuza iletilen çözüm bekleyen sorunlar, gerekli fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra çözüm ortakları ve akademik danışmanlıklar aracılığı ile projelere, test ve deneylerden sonra ise patentlenmiş tasarımlara dönüştürülmektedir.
Adres Üngüt mh, Batı Çevre Yolu Blv, Avşar Kampüsü Teknokent Binası No:251/2/324 Onikişubat-Kahramanmaraş